Kontrol Market

Otomatik Kontrol Ekipmanları

Kalite ve Güvence

Tüm ürünlerimiz, sektör standartlarına uygun olarak üretilmiş ve sıkı kalite kontrol süreçlerinden geçirilmiştir. Bu nedenle müşterilerimize yüksek kalite ve güvence sunuyoruz.

Tecrübe ve Uzmanlık

2010 Yılındandan beri sunduğumuz hizmetler ve otomasyon sektöründeki uzman ekibimiz, projelerinizin her aşamasında size rehberlik ederek en iyi çözümleri sunar.

3f016e9a942743d2a26d35a22e8c3062
KONTROL MARKET

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin ilk otomatik kontrol ekipman marketi www.kontrolmarket.com

15 yılı aşkın deneyimli ekibimizce  Kontrol Market markasıyla, İstanbul Anadolu Yakası'ndan tüm Türkiye'ye elektronik, otomatik kontrol ekipmanlarını sunuyoruz. E-ticaret alanlarında siz kıymetli müşterilerimize uygun fiyat kaliteli ürün politikamız ile hizmet vermekteyiz. Kuruluşundan itibaren devamlı müşteri odaklı çalışmalarını sürdüren, kaliteli elektronik ürünleri olabilecek en avantajlı fiyata ve en süratli kargo seçeneği ile sunmayı kendine misyon edinmiş bir marka olmaktan gurur duymaktayız.

Genç, dinamik, tecrübeli ve girişimci ekibimizle kontrolmarket.com olarak en büyük hedefimiz üretmenin, çok basit olsa bile hayal edilen bir projeyi hayata geçirme heyecanını yaşatmaktır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

KONTROL MARKET

Geleceği Kontrol Altına Alın!

2010
Kuruluş Yılı
6669
Mutlu Müşteri
500
Ürün Çeşidi
2
Ofis & Depo
21
Ekip
750
Tamamlanan Proje