LoRaWAN® Ses Seviyesi Sensörü
Kategoriler: Setra
Açıklama
Özellikler
- ws302
| Kablosuz İletim | |
|---|---|
| Teknoloji | LoRaWAN® |
| Sıklık | CN470/IN865/RU864/EU868/US915/AU915/KR920/AS923-1&2&3&4 |
| Teksas Gücü | 16 dBm (868 MHz)/22 dBm (915 MHz)/19 dBm (470 MHz) |
| Duyarlılık | -137 dBm @300bps |
| Mod | OTAA/ABP Sınıf A |
| Ölçüm | |
| Menzil | 30 dBA – 120 dBA, 35 dBC – 120 dBC |
| Kesinlik | ± 3 dB (0°C ila +45°C) |
| Çözünürlük | 0,1 dB |
| Frekans aralığı | 30 Hz ila 8 kHz |
| Frekans Ağırlıklandırma | A ve C Ağırlıklandırma (Yazılım Değiştirilebilir) |
| Zaman Ağırlıklandırma | Hızlı Ağırlıklandırma |
| Ölçü birimi | SPL Gerçek, Leq, Lmax |
| Operasyon | |
| Yapılandırma | NFC |
| Düğme | 1 × Güç/Sıfırlama Düğmesi |
| NEDEN OLMUŞ | 1 × Durum/Alarm Göstergesi |
| Fiziksel özellikler | |
| Güç kaynağı | 2×2700 mAh ER14505 Li-SOCl 2 Değiştirilebilir Pil |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Bağıl nem | ≤%95 (Yoğuşmasız) |
| Giriş Koruması | IP30 |
| Boyut | 68 × 65 × 20,5 mm (2,68 × 2,56 × 0,81 inç) |
| Malzeme ve Renk | PC+ABS, Beyaz |
| Kurulum | Düz yüzeylerde vida veya 3M bant ile |
Değerlendirmeler (0)
“LoRaWAN® Ses Seviyesi Sensörü” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et





Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.