Ekleme Sıcaklık Sensörü
Kategoriler: Setra
Açıklama
Özellikler
- TS101
| Kablosuz İletim | |
|---|---|
| Protokol | LoRaWAN® |
| Sıklık | CN470/IN865/RU864/EU868/US915/AU915/KR920/AS923-1&2&3&4 |
| Teksas Gücü | 16 dBm (868 MHz)/20 dBm (915 MHz)/19 dBm (470 MHz) |
| Duyarlılık | -137 dBm @300bps |
| Mod | OTAA/ABP Sınıf A |
| Ölçüm | |
| Algılama Aralığı | -30°C ~ +70°C |
| Kesinlik | ± 0,5°C |
| Çözünürlük | 0,1°C |
| Operasyon | |
| Güç açık / kapalı | NFC, Güç Düğmesi (Dahili) |
| Yapılandırma | Mobil Uygulama Üzerinden NFC Yapılandırması |
| Gelişmiş Özellik | Veri Depolama, Veri Yeniden İletimi, Veri Geri Alınabilirliği, Ani Sıcaklık Değişikliği Alarmı |
| Fiziksel özellikler | |
| Güç kaynağı | 1×4000 mAh ER18505 Li-SOCl 2 Değiştirilebilir Pil |
| Pil ömrü* | 10 Yıl (1 Saat Rapor Aralığı, 25°C) |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ~ +70°C |
| Bağıl nem | %0 ~ 95 (Yoğuşmasız) |
| Malzeme ve Renk | Alıcı-Verici: ABS+PC (Gıda Sınıfı, Fosfin Korozyona Dirençli), Beyaz Sensör Probu: 316 Paslanmaz Çelik (Gıda Sınıfı, Fosfin Korozyona Dirençli), Gümüş Gri |
| Giriş Koruması | IP67 |
| Darbe koruması | IK10 (Alıcı-Verici) |
| Boyut | Alıcı-Verici: Ф 92 × 92 × 26 mm (Ф 3,62 × 3,62 × 1,02 inç) Sensör Probu: Ф 7 × 400 mm (Ф 0,28 × 15,75 inç) |
| Kurulum | Kurulumu Ekle |
Değerlendirmeler (0)
“Ekleme Sıcaklık Sensörü” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et





Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.